Frissítve: 2017 May 22. 14:22
A+ A A-

Egri FC - DVSC DEAC II. focimeccs, BAJNOK CSAPAT

Egri FC- DVSC DEAC focimeccs,  BAJNOK AZ EGRI FC

Perceken belül kezdődik az Egri FC – DVSC II, NBII-es bajnoki labdarúgó mérkőzés az egri Szentmarjay stadionból.
Az előző fordulóban hazai pályán gól nélküli döntetlent játszó debreceniek vendégjátéka hamarosan kezdődik Egerben. Az Egernek egy pont is elegendő a bajnoki címhez.  Folyamatosan frissülünk. Tovább után a közvetítés, katt rá.

efc logo

Amennyiben a Simon Antal vezette EFC egy pontot szerez a mai találkozó során, megszerzi a feljutást jelentő bajnoki címet és kivívja az NBI-es tagságát a gárda.

NB II. Keleti csoport, 29. forduló

Egri FC - DVSC DEAC
3–1 (1-0)
Eger, Szantmarjay Tibor Városi Stadion, 3000 néző.
V.: Becséri Dániel (Márton Zs., Becséri G.)

EGER: Sztankó - Preklet, Katona A., Knakal, Hamouz - Cs. Pavicsevics - Balog Zs., Farkas Á., Dobrics, (Olasz J. 80.) - Pavlov (Horváth Z. 74.), Pisanjuk (Koós G. 69.).
Vezetőedző: Simon Antal.

DVSC: Tóth D. (Slakta 46.) - Treznai, Böszörményi, Albert I., kovács M. - Berdó, Oláh G., Györky, Boros J. - Tóth L.A. (Kónya), Salami.
Vezetőedző: Fórián Zsolt.

Gólszerző: Dobrics (13., 52.), Salami (64.), Koós G. (76.)

Sárga lap: Cs. Pavicsevics (34.), Sztankó (43.), Salami (43.), Balog Zs. (47.), Berdó (49.), Oláh (85.)

Piros lap:

Cserék:

Cikkünk folyamatosan frissül.

PERCRŐL PERCRE

Pillanatokon belül kezdődik a találkozó. A stadionban szép számmal kilátogattak az érdeklődők. Remélhetőleg egy bajnoki cím ünneplésére.

A Debrecen kezdi a találkozót. Az EgerUltras füstbombával köszönti a csapatokat.

2. perc: Oláh Gergő szabadrúgása kerülte el Sztankó kapuját.

11. perc: Meddő mezőnyjáték folyik a pályán, gólszerzési lehetőség eddig egyik kapu előtt sem adódott.

13. perc: Góóóóóóóóóóól. Gyors jobb oldali bedobást követően Pisanjuk elé került a labda, aki Dobricsot hozta játékba, majd jobbal négy méterről bombázott a kapuba. 1-0.

22. perc: Oláh G. 30 méterről ívelt a tizenhatoson belülre rögzített játékhelyzetből, Böszörményi fejesét Sztankó hárította bravúrral.

30. perc: Kiváló a hangulat a stadionban. Továbbra is mezőnyjáték folyik a gyepen. Zúgott a stadionban a Hajrááá EGER!!

31. perc: Simon Antal elküldte melegíteni az egri cseréket: Horváth Z., Benke, Bojtor, Olasz J., Bíró P., Koós G.

40. perc: Sztankó Gábort lökdöste a vendégek csatára Salami, hangos füttyszó a vendég csatárnak, aki feleslegesen paprikázta fel a hangulatot.

44.perc: Farkas Ádám szögletét Pisanjuk fejelte a felső léc fölé.

Félidő. Egri FC - DVSC DEAC II 1-0.

Félidőben díjatás következik. az Egri FC U14-es korosztálya, az U16-os korosztályban ért el Megyei bajnoki címet a Nyugati csoportban. Pádár Béla vezetőedző fiai egy mérkőzéssel a bajnokság befejezése előtt bebiztosították bajnoki címüket. Gratulálunk nekik! Hajrá Eger.

Elkezdődött a második félidő. Vendégeknél Slakta kap szerepet a második negyvenöt percre.

52. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓl. Böszörményi passzolta haza a labdát erőtlenül, Szasa Dobrics eszmélt leggyorsabban, megszerezte a labdát, majd kicselezte Slaktát és kiszorított helyzetből passzolt az üres kapuba. 2-0.

58. perc: Zúg a stadionban az NBI, NBI rigmus. Újabb füstbomba kék-pirosban pompázik a hazi B-közép.

61. perc: Farkas Á. jobb oldali beadását Pavlov fejelte kapufára, a kipattanó labda az ötösön belül érkező Katona attilát is meglepte, reflexből rúgta a játékszert a kapu fölé. Nagy ziccert hagyott ki az EFC.

folyamatosan érkeznek az érdeklődők a stadionba már több, mint háromezren a Szantmarjay stadionban.

64. perc: Góól. Treznai beadását Sztankó próbálta megfogni, de Salami elfelejte előle a bőrt, a hálóba. 2-1.

69. perc: Bal oldali hazai támadást követően Pavlov melléről Farkás Ádám elé került a labda, Farkas lövése egy méterrel kerülte el a felső lécet.

77. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL. Farkas Á. jobb oldali szabadrúgását követően Koós Gábor csúsztatta a rövidbe a játékszert. 3-1.

80. perc: Preklet Csaba beívelése a felső lécen csattant.

89. perc: Horváth zoltán életerő lövését ütötte szögletre Slakta.
Véget ért a mérkőzés. Az Egri FC a BAJNOKCSAPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megvan. Huszanhat esztendő elteltével.
A nézők berohantak a pályára és együtt ünnepelnek a csapatta.
Zúg az NBI, NBI, NBI rigmus. Szép volt fiúk. Hajrááááááááááááá EGER.